پشتیبانی هوشمند کامینز پاور

کامینز پوشش موتور پیشرفته ای را برای کاربردهای ترانزیت نشان داد
رانندگان و متصدیان ترانزیت می توانند با برنامه جدید پشتیبانی هوشمند موجود برای موتور دیزل™  L9 و سیستم موتور هیبریدی L9 آسان تر نفس بکشند.
رانندگان و متصدیان ترانزیتی با کنترل بیشتر روی هزینه قطعات و خدمات، پشتیبانی هوشمند فراهم می کند.
با خرید پشتیبانی هوشمند در رابطه با پوشش گسترده ،متصدیان ترانزیت پوشش جامع تر با قیمت ثابت دارا هستند.
همچنین با خرید از پشتیبانی هوشمند، موتورهای L9 که تحت پوشش کاور گسترده کامینز قرار دارند ،حال شامل شش جزء اضافی گنجانده شده، و پوشش برای مدت پنج سال می باشند.

کامینز جایگزینی شش قطعه مهم بین ماه ۳۳ و ۳۶ از فعالیت را تضمین می دهد و کار را می توان همراه با روشهای تعمیر و نگهداری عادی برنامه ریزی کرد.با توجه به چرخه چالش برانگیز برنامه های ترانزیت معمول، مملو از توقف و شروع مکرر و محدود شده است.
با عملیات حالت پایدار، ساییدگی و پارگی در موتورهای دیزل شدید تر از دیگر وسایل مانند اتوبوس ها یا کامیون ها می باشد.
با گنجاندن کمپرسور هوا سر سیلندر، انژکتور سوخت،پمپ آب،پمپ دنده سوخت و توربو شارژر و ترموستات، این مولفه های به شدت تحت فشار را می توان در طول زمان نگهداری برنامه ریزی شده، به منظور کمک به بهبود آپ تایم، جایگزین کرد.
لورا چیس، مدیر کل فعالیت های اتوبوسی آمریکای شمالی کامینز، می گوید:
«انتقال از خدمات فعال و پشتیبانی از قطعات جایگزین فعال، تعویض بازی برای متصدیان ترانزیت است.
با هدف قرار دادن این شش جزء، و استفاده از برنامه ریزی نگهداری،رانندگان متصدیان ترانزیت کنترل بیشتری بر بهره برداری و نگهداری از ناوگان خود خواهند داشت».
پشتیبانی هوشمند تنها یکی از چند راه حل کامینز است که باعث بهبود سهولت مالکیت برای مشتریان می شود. تشخیص اتصال، فورا توسط اطلاعات کلیدی پشتیبانی هوشمند از طریق سیستم مخابراتی در وسیله نقلیه شما به کامینز ارسال می کند، تا تجزیه و تحلیل فوری هنگامی که کد خطا ثبت شد صورت گیرد.
اطلاع رسانی بر اساس محتمل ترین علت، بلافاصله از طریق ایمیل و یا از طریق نرم افزار رایگان تلفن همراه تشخیص اتصال ارسال می گردد و اقدامات ضروری در نظر گرفته شوند.