لود بانک و مصارف آن در دیزل ژنراتور

آزمایش لود بانک دیزل ژنراتور: یک وجه مهم از نگه داری پیشگیرانه:

هدف اکثر دیزل دیزل ژنراتورهااین است که یک چشمه مطمئنی از نیرو را بوجود آورند.
برای راحتی کار ما یا برای مصارف اداری در زمانی که شبکه برق ناگهان قطع می شود.
یا در دسترس محیطی که در آن هستیم، نیست.
در هنگام قطعی برق، باید آرامش ذهنی خود را حفظ کنید.  چشمه نیروی پشتیبان خود را سریع به کار بیندازید.
اما چه اتفاقی می افتد زمانی که نیروی آن چشمه تمام شد .
دستگاه دیزل ژنراتورخیلی خوب کار نکرد؟ نتیجه اغلب پر هزینه و مصیبت بار است.

دقیقا به همین دلیل آزمایش لود بانک  که یک طرح حفاظتی دیزل ژنراتوراست و تا اندازه زیادی پیش گیری کننده است مطرح می شود و باید هر ساله روی دستگاه دیزل ژنراتوراعمال شود.

لود بانک چیست؟

آین آزمایش شامل ارزیابی و آزمایش یک دیزل ژنراتورالکتریکی است. آین آزمایش بررسی می کند که تمام اجزای اصلی  دیزل ژنراتوردر یک حالت درستی باشند. در این تست  شما مطمئن می شوید که دیزل ژنراتوربه درستی کار  می کند و شما در هنگام اضطراری می توانید از آن استفاده کنید. نکته اصلی برای آزمایش دیزل ژنراتوراین است که شما مطمئن شوید دیزل ژنراتوربا حداکثر میزان توان  بر حسب کیلو وات کار می کند.  به خاطر اینکه بسیاری  از دیزل ژنراتورهابه تدریج در بیشترین توان کار نمی کنند. بررسی اینکه دیزل ژنراتورها بتوانند  در هنگام ضرورت در بیشترین میزان توان بر حسب اسب بخار در کار کنند نکته مهمی است  و در عین حال بتوانند در سطوح فشار و دمای لازم بمانند که به آنها اجازه می دهد در هنگام لزوم کار کنند.

لود بانک چگونه انجام می شود؟

هنگامیکه تست  لود بانک انجام می شود، یک بار مصنوعی روی دیزل ژنراتورقرار داده می شود. آزمایش زمانبندی شده است و به تدریج بار مقاومتی کیلو ولتی به میزان مشخصی افزایش می یابد. هر دفعه که مقدار بار مقاموتی بر حسب کیلو وات افزایش می یابد، نتایج اندازه گیری و گزارش ها  ثبت می شوند.پارمترهای موتور بحرانی توانایی مولد است برای اینکه با قدرت کار کنند و توانایی آن برای اینکه در بازه مشخصی از زمان با بیشترین بازدهی کار کند. ابزارهایی که که برای انجام آزمایش به طور کامل نیاز داریم ( ماشینی با نرخ کیلو ولت و باطری هایی مانند کابل ها ).  برای اطلاعات بیشتر و برای دیدن آزمایشات لود بانک در عمل ، مطمئن باشید که که ویدئو بالای ما را تماشا کردید که شامل مثال های است  که تکنیسین های ما در کارخانه انجام داند.

جذب رطوبت:

 غالبا مرسوم نیست که  یک موتور دیزلی برای نیرو دادن به یک دیزل ژنراتوراستفاده شود یا اینکه فقط روی بارهای سبک اجرا می شود. این می تواند دلالت بر آزمایش سوخت های غیر سوختنی و افزایش دود در سیستم اگزوز باشد. این فرایند جذب رطوبت نام دارد. زمانیکه این مرحله اتفاق می افتد،  احتمال دارد دیزل دیزل ژنراتورخیلی ضعیف عمل کند. و منجر به خسارت می شود و ممکن است خطر آتش سوزی داشته باشد. و حتی منجر به خسارت وسیع می شود. برای داشتن اطلاعات بیشتر در این زمینه  یک مقاله مفصل را در رشته مهندسی کشاورزی را مطالعه کنید. در طی آزمایش لود بانک مقاومتی، دیزل ژنراتورمی تواند در توان و دمای کامل کار کند.  که این منجر جذب رطوبت سوخت  و سبب سوختن می شود. از این جا به بعد، یک آزمایش لود بانک برای دو منظور به کار  می آید. 1)  این آزمایش بررسی می کند که آیا دیزل دیزل ژنراتوردر تمام سطوح به درستی  و به طور موثر کار می کند. 2) جلوی هر جذب رطوبتی که ممکن است درون دیزل ژنراتوراتفاق بیفتد را می گیرد.

فواید آزمایش لودبانک مقاومتی:

چندین دلیل وجود دارد که  دیزل ژنراتورهاباید آزمایش  لود بانک مقاومتی را سالانه انجام دهند. به دلایل زیر:بازبینی توانایی های دیزل ژنراتورکه آیا به طور معمول کار می کنند. آگر مشکلات دیزل ژنراتورسریع فهمیده شود هزینه کمتری خواهد داشت و جلوی مشکلات بزرگتر را خواهد گرفت.جلوی جذب رطوبت را خواهد گرفت و از ته نشین شدن کربن جلوگیری می کند.مطمئن هستید که دیزل ژنراتوربه خوبی و به درستی کار می کند در زمانی که بیشترین نیاز را به آن دارید.سرویس و عرضه دیزلی به عنوان آزمایش  لود بانک مقاوم در هر دیزل ژنراتورکه ما می خریم و یا می فروشیم  اجرا می شود. آزمایش لود بانک دیزلی هنگامی کامل می شود که که با افزایش بازه  زمانی  به طور کامل بارگذاری شود. علاوه بر این ما مشتریانمان را با گزارش های و نتایج جامع و فراگیر آزمایش لود بانک ساپرت می کنیم. که  برای همه ژنراتورهای صنعتی و تجاری از برند ما در دسترس است.

لود بانک

بار کیلو ولت

ولتاژ AC

هرتز

درجه آمپراژ

آزمایش ولتاژ

فشار روغن

یادداشت ها و نکات اضافی

بیشتر از سه دهه عرضه و سرویس دیزل، استاندادرهای خود را برای ایجاد امنیت بیشتر رعایت کرد. وقتی که شما دیزل ژنراتوررا می خرید و در ساختمانتان  یا در یک محوطه صنعتی نصب می کنید شما باید مطمئن باشید که آن به خوبی کار می کند. وقتی که شما به سرویس و عرضه دیزل  برای خرید ژنراتور تان  اعتماد می کنید  مطمئن می شوید که ژنراتورتان روشن می شود و با بیشترین پتانسیل خودکار می کند.  علاوه بر این آزمایش بارگذاری ، ما آزمایش های  پیچیده دیگری را  انجام می دهیم  و در 31 نقطه عمل بازرسی را انجام می دهیم.  هدف ما این است که مطمئن باشیم مشتریان ما ابزار فوق العاده ای دارند که قابل اعتماد است.( جدید یا کار کرده) . به همین دلیل ما ژنراتوراهای دارای گواهینامه و دارای مهر تایید را پیشنهاد می کنیم. برای اطلاعات بیشتر امروز با ما با شماره 09191259779 تماس بگیرید.

بانک دیزل ژنراتور

تست بانک دیزل ژنراتور

تست دیزل ژنراتور

دیزل ژنراتور

فواید بانک بار مقاومتی