رادیاتور دیزل ژنراتور

طراحی و ساخت کامل رادیاتور دیزل توسط مهندسین شرکت با کیفیت عالی و تست فشار
رادیاتوردیزل ژنراتور وسیله فلزی یا نیمه فلزی است که جنس آن بسته به نوع کاربردش می‌تواند متفاوت باشد.اغلب رادیاتورها به عنوان ناقل دمای آب عمل می‌کنند.یکی از کاربردهای رادیاتور در خودروها جهت خنک کردن آب برگشتی از موتور است.
جنس رادیاتورها متفاوت است، از جمله می‌توان به رادیاتورهای آلومینیومی، فولادی، مسی و چدنی اشاره کرد.بطور کلی رادیاتور دیزل ژنراتور از جنس مس و همانند رادیاتور خودرو یک نوع سیستم خنک کننده آب موتور و خود موتور دیزل ژنراتور می باشد و باعث خنک شدن اب داخل موتور از طریق چرخش اب از داخل موتور به داخل رادیاتور می شود.
حال می توان بجای اب از ضد یخ و ضد جوش استفاده کرد که باعث افزایش عمر موتور و جلوگیری از پوسیدگی و گرفتگی منافذ داخل رادیاتور می شود.دلتا ژنراتور استفاده از ضدیخ و ضد جوش بجای اب را به شما مشتریان عزیز پیشنهاد می کند.
از لحاظ انتقال حرارت مس بهترین انتقال را دارد اما به دلیل گرانی مقرون به صرفه در خودرهای سواری نیست اما در موتورهای دیزل ژنراتور از فلز مس استفاده شده است. پس از مس بهترین فلز آلومینیوم می‌باشدکه بیشترین بازده حرارتی را دارا بوده و دچار زنگ زدگی نمی‌شود.
رادیاتور آلومینیومی که گاهی اوقات همراه با ترکیبی از سرب می‌باشد،برای انتقال گرما در مصارف متفاوتی استفاده می‌شود.از جمله کاربردهای رادیاتورهای آلومینیومی می‌توان به استفاده از آن در سیستم گرمایشی شوفاژ منازل و اماکن جهت گرم کردن محیط اشاره کرد.

آلومینیوم بعد از طلا، نقره و مس، از نظر میزان رسانایی چهارمین فلزی به حساب می‌آید.

جهت خرید و سفارش رادیاتور دیزل ژنراتور با مدیران فروش و تیم مهندسی دلتا تماس بگیرید: 95119067(021)-09121259779