رادیاتور ساخته شده ایرانی شرکت دلتا

 

رادیاتور دیزل ژنراتور کاترپیلار مدل 3516 ساخته شده توسط مهندسین شرکت دلتا 

ساخت رادیاتور
ساخت رادیاتور دیزل ژنراتور کاترپیلار مدل 3516 در کارگاه دلتا دیزل ژنراتور زیر نظر مهندسین و کادر فنی این شرکت با بهترین کیفیت ومشابه نمونه خارجی این رادیاتور و همچنین این رادیاتور مقرون به صرفه بودن نسبت به نمونه خارجی  می باشد.
مهندسین و کادر فنی دلتا ژنراتور با بهره گیری از مواد اولیه با کیفیت و روزدنیا توانسته اند معیارهای کیفیت در عرصه رادیاتور سازی موتورهای سنگین و دیزلی را تغییر دهند.
ازاین رو این شرکت توانسته است با ساخت رادیاتور های با کیفیت در کشور خود را یکی از بهترین سازندگان و طراحان رادیاتور در کشور معرفی نمایید.
همچنین دلتا دیزل ژنراتور با بهره گیری از امکانات روز دنیا و کادری مجرب و حرفه ای توانسته است.پروژه های ساخت و تامین رادیاتور نیروگاهای با مقیاس کوچک در کشور را راه اندازی و مورد  بهره برداری قراردهد.
دلتا دیزل ژنراتور در تلاش است با افزایش کیفیت محصولات خود و همچنین گارانتی وخدمات پس از فروش ، رضایت صددرصدی کلیه مشتریان خود را جلب نمایید.
تمام مراحل ساخت و طراحی رادیاتور توسط مهندسان و کادر فنی دلتا ژنراتور انجام شده است.
رادیاتور دیزل ژنراتورهای نیروگاه مقیاس کوچک توسط این شرکت تامین شده است دلتا ژنراتور سازنده رادیاتور کلیه موتورهای ولوو ، پرکینز ، کامینز ، کاترپیلار و غیره می باشد.
لذا این شرکت آماده دریافت سفارش ساخت رادیاتور جهت انواع مختلف دیزل ژنراتور در ابعاد مختلف برای شما مشتریان عزیز می باشد.

جهت سفارش و ساخت رادیاتور دیزل ژنراتور با مدیران فروش دلتا ژنراتور تماس بگیرید:۹-۹۵۱۱۹۰۶۷(۰۲۱) – ۰۹۱۲۱۲۵۹۷۷۹

دیزل ژنراتور کاترپیلار
رادیاتور
رادیاتور سازی
رادیاتورایرانی
رادیاتورکاترپیلار
ساخت رادیاتور
ساخت رادیاتور برای کاترپیلار
ساخت رادیاتور دیزل
ساخت رادیاتور دیزل ژنراتور