آیا باید یک ژنراتور دیزلی را خریداری کنید یا اقدام به اجاره ژنراتور کنید؟

شما تصمیم گرفتید و نیاز به یک ژنراتور دارید و نوع آن چه ژنراتور اصلی و چه ژنراتور جایگزین برای شما اهمیت زیادی ندارد. حال گام بعدی در این میان انتخاب بین خرید یا اجاره یک ژنراتور است که شاید اجاره ژنراتور برای شما گزینه بهتری باشد ولی در هر صورت نمی‌توان پاسخی روشن برای این موضوع ارائه داد و شما باید به بررسی استفاده خود از دیزل ژنراتور، قابلیت‌های مالی و چارچوب زمانی نیاز خود بپردازید تا بدین ترتیب بتوانید تصمیم بهتری در مورد خرید یا اجاره دیزل ژنراتور بگیرید.

اجاره ژنراتور

 

مقایسه بین هزینه خرید و یا اجاره  یک ژنراتور

برای بسیاری از افراد، هزینه عاملی تعیین‌کننده در تصمیم‌گیری برای خرید یا اجاره یک ژنراتور دیزلی تجاری است. یک ژنراتور تجاری در اصل راه‌حلی عالی برای کسب تولید برق بدون نیاز به هزینه کردن سرمایه برای خرید دیزل ژنراتور است. برای استفاده‌ کوتاه‌مدت، اجاره ژنراتور تجاری قطعا انتخابی هوشمندانه به خصوص از نظر صرفه‌جویی در هزینه‌های مالی است. ولی برای بلندمدت اصلا موضوع اینگونه نخواهد بود. هرگونه اجاره بلند مدتی در نهایت بیشتر از خرید یک دیزل ژنراتور هزینه خواهد داشت.

در حالی که هزینه اجاره تنها به اندازه ذره‌ای از هزینه خرید دیزل ژنراتور است ولی تعیین گزینه بهتر تنها نیاز به محاسبه‌ای نسبتا آسان دارد. اگر شما برای بلندمدت به ژنراتور نیاز دارید در این صورت هزینه‌ اجاره آن تقریبا برابر با خرید آن است و بنابراین سرمایه‌گذاری برای خرید آن قطعا انتخاب بهتر و مقرون به صرفه‌ای است.

اما، هزینه تمامی موضوع مورد بحث ما نیست. اگر شما قادر به فراهم‌سازی سرمایه‌ اولیه برای خرید یک ژنراتور نیستید، دلتا ژنراتور انعطاف‌پذیری این را دارد تا اطمینان حاصل کند که شما هنوز یک راه‌حل تولید برق فراتر از اجاره دیزل ژنراتور را خواهید داشت. انتخاب‌هایی همچون پرداخت اجاره تا زمان تصاحب ژنراتور یکی از مناسب‌ترین روش‌ها برای پرداخت هزینه‌ای انعطاف‌پذیری در زمانی است که شما هنوز در تلاش برای خرید یک ژنراتور تجاری هستید.

مزایای خرید یک دیزل ژنراتور

اگر شما در بلندمدت به یک ژنراتور احتیاج دارید، مانند نیاز به داشتن یک ژنراتور استندبای  یا دائم کار  برای تأسیسات خود‌، سرمایه‌گذاری در یک ژنراتور علاوه بر کاهش ریسک مرتبط با عدم داشتن منبع تغذیه دائمی، منجر به صرفه‌جویی در هزینه‌ها نیز خواهد شد. سرمایه گذاری در یک راه‌حل مرتبط با ژنراتور استندبای یا دائم کار سبب اطمینان از این موضوع می‌شود که هیچگونه خرابی در تولید برق برای عملیات کسب و کار شما ایجاد نخواهد شد.

اگر موارد کاربردی شما نیاز به یک راهکار مهندسی شخصی‌سازی شده دارد، خرید دیزل ژنراتور یک گزینه ایده‌آل برای شما خواهد بود. یک ژنراتور شخصی‌سازی شده مخصوص نیازهای کاربردی شما است و حالتی کلی ندارد. در هنگام اجاره دیزل ژنراتور تجاری شما باید از ژنراتورهای از پیش ساخته‌ای استفاده کنید که برای کاربردهای مد نظر شما این دست از ژنراتورها قابلیت شخصی‌سازی نخواهد داشت.

مزایای اجاره یک دیزل ژنراتور تجاری

اگر فقط برای مدت زمان کوتاهی به ژنراتور نیاز دارید، اجاره ژنراتور آماده به کار برای برطرف‌سازی نیازهای شما بسیار مقرون به صرفه خواهد بود. قطعا زمانی که شما فقط به مدت یک هفته به یک ون سیار احتیاج دارید، یک ون سیار را خریداری نخواهید کرد.

متداول‌ترین موارد اجاره ژنراتور مرتبط با تلاش‌های متحرک و امداد‌رسانی در برابر بلایای طبیعی است. اگر فاجعه‌ای رخ دهد و شما یک دیزل ژنراتور آماده به کار نداشته باشید، اجاره ژنراتور قطعا راهی عالی برای بازگشت برق به تجارت شما تا زمان بازگشت برق است.

علاوه بر این، ژنراتورهای متحرک برای برای مواردی کاربردی نظیر «حضور در صحراها» یا مواقعی که از منابع تهیه برق به دور هستید، بسیار معروف شده‌اند. شرکت‌های نفت و گازی که در میدان‌های نفتی یا صحراها به نیروگاه نیاز دارند‌، اجاره ژنراتور را انعطاف‌پذیرتر از داشتن لجستیکی برای ذخیره ناوگان ژنراتورهای متحرک می‌دانند.
یافتن شعبه در نزدیکی شما

دلتا ژنراتور دارای شبعی در تهران، کرج و اهواز ،عسلویه ،شیراز و سایر شهرهای ایران است است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاره و خرید دیزل ژنراتورهای تجاری، می‌توانید با هر یک از شعب ما تماس بگیرید. تیم ما آماده پاسخگویی به نیازهای شما و ارائه راهکارهایی مناسب با نیاز شما است.

تعمیر و نگهداری دیزل ژنراتور یک مؤلفه اصلی برای اطمینان از روشن ماندن چراغهای شما است و همچنین برای اطمینان از این است که سیستم‌های الکتریکی شما به شکلی بهینه و بدون خطر خرابی کار می‌کنند.

راهنمای تعمیر و نگهداری دیزل ژنراتور ما به شما ابزارهای لازم جهت نگه داشتن بهینه دیزل ژنراتور در هر شرایطی را ارائه می‌دهد.

اجاره دیزل ژنراتور ، اجاره دیزل ژنراتور در کرج ، اجاره دیزل ژنراتور در یزد ، اجاره دیزل ژنراتور در اصفهان ، اجاره دیزل ژنراتور در عسلویه ، اجاره دیزل ژنراتور در مشهد ، اجاره دیزل ژنراتور در عسلویه ، اجاره دیزل ژنراتور در شیراز ، اجاره دیزل ژنراتور در بندر عباس

منبع:https://www.ckpower.com//