دیزل پمپ
در ذیل نمونه کار موتور دیزل کامینز  CUMMINS کوپل شده با پمپ WKL125.5 (پمپ ایران) که کلیه کار های محاسبه و کوپلینگ آن توسط مهندسان این مجموعه صورت گرفته است.
ساخت و کوپل موتور دیزل پمپ ایران با دستگاه دیزل کامینز در کارگاه دلتا دیزل ژنراتور زیر نظر مهندسین و کادر فنی این شرکت با بهترین کیفیت ومشابه نمونه خارجی.
مهندسین و کادر فنی دلتا ژنراتور با بهره گیری از مواد اولیه با کیفیت و روزدنیا توانسته اند معیارهای کیفیت در عرصه کوپلینگ انواع موتورهای سنگین و دیزلی را تغییر دهند.
ازاین رو این شرکت توانسته است با کوپلینگ انواع موتورهای با کیفیت در کشور خود را یکی از بهترین کوپلینگ ها در کشور معرفی نمایید.همچنین دلتا دیزل ژنراتور با بهره گیری از امکانات روز دنیا و کادری مجرب و حرفه ای توانسته است پروژه های حفاری ، معدنی و چاه آب  در کشور را راه اندازی و مورد  بهره برداری قراردهد.
دلتا دیزل ژنراتور در تلاش است با افزایش کیفیت محصولات خود و همچنین گارانتی وخدمات پس از فروش ، رضایت صددرصدی کلیه مشتریان خود را جلب نمایید.
تمام مراحل ساخت و کوپلینگ توسط مهندسان و کادر فنی دلتا ژنراتور انجام شده است.کوپلینگ موتور دیزل ها توسط این شرکت تامین شده است.
دلتا ژنراتور سازنده و کوپله کار کلیه موتورهای ولوو ، پرکینز ، کامینز ، کاترپیلار و غیره می باشد.
لذا این شرکت آماده دریافت سفارش ساخت و کوپلینگ انواع موتورها در ابعاد مختلف برای شما مشتریان عزیز می باشد.
جهت سفارش و کوپلینگ موتور دیزل پمپ با مدیران فروش دلتا ژنراتور تماس بگیرید:۹-۹۵۱۱۹۰۶۷(۰۲۱) – ۰۹۱۲۱۲۵۹۷۷۹
در پایان برای اطلاع از قیمت دیزل پمپ، خرید دیزل ژنراتور  و یا اجاره دیزل ژنراتور  می توانید با شرکت دلتا ژنراتور تماس بگیرید.
دیزل پمپ photo_2017-05-29_13-11-31 photo_2017-05-29_13-11-43 photo_2017-05-29_13-11-52