مقدمه

دستگاه دیزل ژنراتور در چند سال اخیر به یکی از دستگاه‌های مورد نیاز در هر مکانی تبدیل شده است. دیزل ژنراتور، اولین بار توسط مایکل فارادی در ساله 1945 اختراع شد. این روزها این دستگاه برای هر محلی مناسب است، به طوری که با گرم شدن هوا ممکن است که برق به علت سوختن سیم‌های برق و یا به هر دلیل دیگری قطع شود؛ دیزل ژنراتور می‌تواند برق را به صورت موقت در اختیار شما قرار دهد. اگر شما ساکن تهران هستید و می‌خواهید یکی از این دیزل ژنراتورها را داشته باشید می‌توانید با مراجعه به نماینگی‌های شرکت دلتا یکی از این دیزل ژنراتورها را خریداری کنید. اگر به دنبال خرید دیزل ژنراتور در تهران هستید در ادامه این مقاله از شرکت صنایع جوش و برق دلتا همراه ما باشید.

خرید دیزل ژنراتور در تهران

نکاتی برای خرید دیزل ژنراتور

در خرید دستگاه دیزل ژنراتور باید به مواردی نظیر قیمت، برند، کیفیت، گارانتی، خدمات پس از فروش و غیره دقت کنید.

گارانتی

وجود گارانتی برای دیزل ژنراتور خیلی مهم است، به این مورد دقت کنید برخی از فروشندگان پول گارانتی را از شما دریافت می‌کنند ولی به شما هیچ برگه گارانتی نمی‌دهند. یکی از مزایای گارانتی این است که اگر دستگاه شما به تعمیر یا سرویس شدن نیاز داشته باشد، گارانتی می‌تواند به شما کمک کند.

برند

برندی که از آن خرید می‌کنید بسیار مهم است. برخی از این برندها کاربردها و مزایای متفاوتی را در دستگاه‌های خود قرار می‌دهند. چند مورد از برند‌های معروف تولید کنندگان موتور کوهلر، پرکینز، کاترپیلار و ولوو هستند.

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش در صورتی به شما تعلق می‌گیرد که ار قبل با فروشنده در این باره صحبت کرده باشید. . خدمات پس از فروش می‌تواند تعمیرات، خدمات مشاوره، خدمات نگهداری و نصب رایگان در محل، انتقال رایگان به محل و یا ارائه گارانتی باشد.

نصب و راه‌اندازی

یکی از مهمترین عواملی که قیمت موتور برق را تعیین می‌کند نصب و راه‌اندازی است. البته، برخی از شرکت‌ها این‌ امر را به صورت رایگان برای تبلیغات و راحتی مشتری انجام می‌دهند. اما، شرکت‌هایی که این خدمات را رایگان انجام نمی‌دهند، هزینه آن را هنگام فروش از مشتری دریافت می‌کنند.

خرید دیزل ژنراتور در تهران

یکی از مزایای خرید دیزل ژنراتور در تهران این است که اگر ساکن استان تهران باشید، محصول خریداری شده خیلی زود به دست شما می‌رسد. مزایای دیگر این نوع خرید این است که نصب در محل شما رایگان خواهد بود و شما محصولی که خریداری کردید را به صورت رایگان درب منزل تحویل خواهید گرفت.

جمع بندی

در این مقاله با موضوع خرید دیزل ژنراتور در تهران با شما همراه بودیم. در خرید این دستگاه به گرفتن برگه گارانتی و خدمات پس از فروش دقت کنید. اگر قصد اجاره یا خرید دیزل ژنراتور در تهران را دارید می‌توانید به شرکت صنایع جوش و برق دلتا مراجعه کنید.