ژنراتور کاترپیلار،دیزل ژنراتور کاترپیلار

اجاره و فروش دیزل ژنراتور کاترپیلار مدل 3512 امریکا در ایران با توان خروجی 2000 کاوا. محصولات دیزل ژنراتور کاترپیلار (Caterpillar) یکی از برند های عرضه شده توسط شرکت معتبر دلتا ژنراتور  درایران میباشد.
لازم به ذکر است درباره برند دیزل ژنراتور کاترپیلار  قبلا توضیحات بیشتری در قسمت محصولات شرکت دلتا ژنراتور داده ایم که میتوانید جهت آشنایی بیشتر به آن مراجعه کنید.


اجاره و خرید دیزل ژنراتور کاترپیلار3512Bژنراتور کاترپیلار

یک دستگاه دیزل ژنراتور بسته به شرایط استفاده مصرف کننده در 3 حالت کلی مورد استفاده قرار می گیرد:
1- استفاده دیزل ژنراتور در شرایط اضطراری.
2- استفاده دیزل ژنراتور در شرایط پیوسته.
3- استفاده دیزل ژنراتور در شرایط دائم.
تعریف نیروی اضطراری در دیزل ژنراتور ( Standby ) :
نیروی استندبای یا اضطراری به معنای حداکثر توان ارائه برق یک ژنراتور است که از مشخصه های بسیار پرکاربرد در صنعت می باشد.یک ژنراتور برق اضطراری برای مناطق مسکونی ، پزشکی و سامانه های حیاتی بیمارستان ها یا برای یکسان سازی مصرف در ساختمان های عمومی، فرودگاه ها و حتی کارخانه های تولیدی استفاده می شود.
این دستگاه ها به طور معمول در شرایط اضطراری مثل قطع برق موقتی و یا برای کمک تا وصل شدن مجدد برق در ساختمان ها قرار می گیرند.مولفه تولید (فاکتور بارگیری) کمتر از 85% و قابل اعتماد بودن بسیار بالا و عدم Overload این دستگاه ها را برای مصارف ویژه مورد استفاده قرار می دهد.ژنراتور برق اضطراری در مکان هایی که در رابطه با سلامت و امنیت انسان ها هستند کاربرد بسیار زیادی دارند مثل هتل ها، فرودگاه هاو مراکز اطلاعاتی.
ژنراتور برق اضطراری در مکان هایی که در رابطه با سلامت و امنیت انسان ها هستند کاربرد بسیار زیادی دارند به مانند : هتل ها، فرودگاه هاو مراکز اطلاعاتی. برای همه این محیط ها دستگاه هایی وجود دارند که برای شرایط ضروری و خاص مورد استفاده قرار می گیرند. این ژنراتور ها که حداکثر یک ساعت به ازای هر 12 ساعت حدود 10% افت عملکرد پیدا می کنند مشخصاً برای پاسخ گویی سریع در بازه زمانی کم طراحی شده اند.مولفه تولیدی (فاکتور بارگیری) این ژنراتور ها نیز کمتر از 85% می باشد.
تعریف نیروی پیوسته در دیزل ژنراتور ( Prime ) :
دیزل ژنراتور هایی که در شرایط پیوسته کار میکنند عموما برای جایگزینی برق منبع اصلی و یا همان برق شهر طراحی شده اند.برای مثال برای استفاده موقتی و حداکثری در ساخت و ساز ساختمانی و یا استفاده در شرایط سخت مثل حیات وحش که از شبکه برق رسانی به دور افتاده اند.با مولفه بارگزاری کمتر از 75% بدون محدودیت زمانی و کارامدی بسیار بالا.
تعریف نیروی دائم در دیزل ژنراتور ( continuous ).
برق دائمی مراکز اطلاعاتی (دیتا سنتر ) :
مراکز دیتا سنتر در همه روزهای سال فعال هستند. که مشتری ناراضی و اطلاعات از بین رفته نداشته باشند که بتوانند به کار خود ادامه دهند.این مراکز در همه روزهای سال فعال هستند که مشتری ناراضی و اطلاعات از بین رفته نداشته باشندکه بتوانند به کار خود ادامه دهند.کمپانی MTU Onsite Energy با تولید ژنراتور های دیزلی با کیفیت بسیار بالا و قابل اعتماد این امر را برای این مراکز مهیا می کند.
شش شرکت از ده شرکت برجسته اینترنتی از این برند ژنراتور در مراکز اطلاعتی خود استفاده می کنند.میانگین مولفه بارگزاری این موتورها کمتر از 100% با ظرفیت استفاده بیش از حد (Overload) 10% می باشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره لیست قیمت اجاره دیزل ژنراتور کاترپیلار (Caterpillar)،لوازم یدکی کاترپیلار و یا نمایندگی دیزل ژنراتور در ایران میتوانید با ما 09121259779  تماس بگیرید.