اجاره و فروش دیزل ژنراتور کاترپیلار3512 آمریکا

مفتخریم که به عنوان یکی از بزرگترین واحد های وارداتی و بازرگانی در زمینه دیزل ژنراتور در ایران است و در حال خدمت رسانی به کلیه واحدهای تجاری ، عمرانی و نیروگاهی هستیم.

دلتا دیزل ژنراتور

مجموعه دلتا ژنراتور همواره با داشتن کادری فنی و بازرگانی معتبر سعی در ارائه بهترین خدمات می باشد.این مجموعه به صورت مستقیم اقدام به خرید انواع  دیزل ژنراتور های کاترپیلار به صورت نو و استوک از کشور های اروپایی می نماید.
و متعهد به ارائه خدمات پس از فروش از جمله تعمیرات و تامین قطعات انواع مدلهای دیزل ژنراتور کاترپیلار به مدت 15 سال می باشد.
این برند که در ایلنوی آمریکا به عنوان شرکت صنایع سنگین آمریکا مشغول به کار است ، بزرگترین تولیدکننده ماشین آلات راهسازی، معدنی ، دیزل ژنراتور، گاز ژنراتور ، درون سوز، لوکومتیو دیزلی- الکتریکی و توربین های گازی در جهان می باشد. دیزل ژنراتور این برند روز دنیا در کشور آمریکا تولید شده و عمدتا با ژنراتور های ساخت کاترپیلار کوپله می شود.
کلیه سیستم های کنترل دیزل ژنراتور های این شرکت به صورت برقی می باشدو عمدتا سیستم سوخت رسانی آن به صورت برقی فعال است. ارسال دیزل ژنراتور به 80 کشور جهان و ارائه خدمات پس از فروش و تامین قطعات دربیش از 50 کشور منجر گریده است تا این برند جزء برترین و محبوب ترین برند های دیزل ژنراتور در جهان شود.
در زیر مشخصات یک دستگاه دیزل زنراتور کارکرده کاترپیلار3512/کترپیلار آمریکا مدل 3512B که به صورت over hall شده از یکی از کشورهای اروپایی خریداری شده و در  پروژه های عمرانی ایران مورد استفاده قرار گرفته است:

مدل موتور:3512B| مدل ژنراتور:Caterpillar |نوع کوپله:مستقیم-کوپله فابریک |توان خروجی:1250kVA |تعداد توربو شارژر:Twin turbocharged |حجم سیلندر:52لیتر|نوع عملکرد موتور:چهارزمانه -پادساعتگرد

خواهشمند است قبل از هر گونه تصمیم به خرید یا اجاره انواع دیزل ژنراتور جهت مشاوره و راهنمایی شما مشتریان عزیز به صوزت کاملا رایگان با کارشناسان فنی ما  تماس حاصل  نمایید : 09121259779