اجاره دیزل ژنراتور ( اجاره ژنراتور )
Rent diesel generators in deltadieselgenerator.com
اجاره دیزل ژنراتور

اجاره دیزل ژنراتور

اگر به دنبال اجاره تجهیزات برقی خصوصا دیزل ژنراتور هستید این موضوع میتواند:
یک نیاز اضطراری، متوقف شدن یک پروژه یا استفاده از فرصتی بهتر به جای خرید یک دستگاه را برای شما فراهم سازد.امابدون شک نگرانی­ هایی هم در این رابطه وجود دارد.
این شرکت با سال ها تجربه در امر اجاره دیزل ژنراتور (Rent diesel generators in Tehran) در این بررسی شما را از تمامی این موارد آگاه ساخته که با اطلاع از این موارد میتوانید با خیالی آسوده تصمیم گیری کنید. بسیار خب ! مرحله بعدی چیست؟


اجاره ژنراتور

شما می توانید محصولات اجاره ­ای پیشنهادی ما را بررسی کرده است و سپس بایکی ازنمایندگان متخصص ما جهت دریافت پاسخ­هایی که برای گرفتن تصمیم نیاز داریدصحبت کنید.

نمونه کار اجاره­ای ما به شرح زیر است:

ژنراتورهای پرتابل ،سایلنت و یا سوپر سایلنت از 20 کیلو وات تا 2000 کیلو وات

برند های مجموعه ما به شرح ذیل هستند:
  • از توان 50 الی 100 کاوا کلیه دیزل ژنراتور ها برند کمنز انگلستان و یا لوول (پرکینز) چین هستند.
  • از توان خروجی 150 الی 700 کاوا کلیه دیزل ژنراتور ها برند ولوو پنتا و یا کمنز انگلستان هستند.

از آنجا که این موتور ها تماما سری جدید و دارای سال ساخت بالای 2000 هستند همگی دارای گاورنر الکتریکی می باشند که باعث تنظیم مصرف سوخت واز نظر اقتصادی مقرون به صرفه است.همچنین این موتور ها دارای ECU می باشند که موجب بالارفتن ضریب حفاظت دیزل ژنراتور ها در حین کار میباشد.

  • از توان خروجی 700 الی 1400 کاوا کلیه دیزل ژنراتور ها برند کمنز و یا کاترپیلار انگلستان می باشند که قابلیت کار به صورت دائمی و کار در شرایط دمایی بالا نیز می باشد.
  • از توان خروجی 1400 الی 2500 کاوا کلیه دیزل ژنراتور ها برند کاترپیلار می باشند.
تمام آنچه در زمان اجاره ژنراتور باید بدانیم؟
موارد متعددی هستند که در توان خروجی ژنراتور تاثیر گذارند و رعایت آن باعث میشود تا بتوانیم در هنگام اجاره دیزل ژنراتور ، دستگاه با توان مناسب را انتخاب نماییم.
1- توان نامی و توان دائمی دیزل ژنراتور

اگر به کاتالوگ های دیزل ژنراتور ها با دقت ملاحضه نمایید مشاهده می کنید که از دو اصطلاح STANDBY و PRIM استفاده شده است ، در بعضی از کاتالوگ ها از اصطلاح CONTINUS نیز استفاده شده است.

  • توان STANDBY به توانی گفته میشود که دیزل ژنراتور در لحظه استارت به مدت 2 الی 3 ساعت میتوان تولید نماید.
  • توان PRIM به توانی گفته میشود که دیزل ژنراتور در حدود 8-10 ساعت میتواند تولید نماید.
  • توان CONTINUS به توانی گفته میشود که دیزل ژنراتور به صورت دایم و بدون خاموشی در طول شبانه روز میتواند تولیدنمایید.

از آنجا که کلیه دیزل ژنراتور کارها در اصطلاح از توان STANDBY استفاده می نمایند ، لذا در زمان اجاره دیزل ژنراتور باید به این موضوع که توان ارائه شده کدام یک است دقت نمود.

2-عواملی که باعث افت توان دیزل ژنراتور میشود

عواملی چون اختلاف از سطح دریا، شرایط دمایی و میزان آلودگی موجود در هوا ،جهت وزش باد و یا حتی مستهلک بودن تجهیزات خود باعث کاهش توان خروجی در دیزل ژنراتور ها میشود. به طور مثال یک دستگاه دیزل ژنراتور 200 کاوا را در نظر بگیریم که مستاجری می خواهد جهت اجاره برای یک پروژه معدنی در تهران و برای 5 ساعت کار در روز استفاده نماید. همان طور که میدانیم اختلاف سطح تهران از دریا حدود 1800 متر میباشد که مطابق جداول علمی باعث کاهش 9% از توان خروجی نامی تجهیزات می شود. دمای محیطی در فصل تابستان در حدود 42 درجه میباشدکه باعث کاهش 9 درصد از توان دیزل ژنراتور میشود. سال ساخت نیز باعث کاهش 10 الی 15 درصدی از توان خروجی دیزل ژنراتور ها می گردد.

بنابراین در زمان اجاره یک دیزل ژنراتور با توان نامی 200 کاوا انتظار میرود در فصل گرما به ازای هر 1 کاوا 1 آمپر خروجی داشته باشیم.

3- نوع مصرف دیزل ژنراتور

­اگر دیزل ژنراتور مورد نیاز برای اجاره را برای مواردی از جمله برق اضطراری نیاز دارید و برق دیزل ژنراتور جایگزینی با برق شهر می باشد ، باید از تابلو های چنج اور اتوماتیک و یا ATS استفاده نمایید تا در زمان قطعی برق به صورت اتوماتیک دیزل ژنراتور را وارد مدار نماید. در صورتی که دیزل ژنراتور جهت اجاره برای یک محیط شهری نیاز دارید بهتر است از دیزل ژنراتور های سایلنت استفاده نمایید.

دیزل ژنراتور سایلنت باعث کاهش خروجی صدا در نتیجه کاهش آلوگی زیستی می گردد. در بیمارستان ها از دیزل ژنراتور سایلنت و یا سوپر سایلنت استفاده میشود.عواملی دیگر نیز در تعیین توان خروجی دیزل ژنراتور ها در زمان اجاره آن باید دقت به عمل آورد.عواملی چون بار ضربه ای تجهیزاتی چون چیلر و یا کمپرسور

کارشناسان مجموعه ما با بیش از 20 سال سابقه کار در زمینه اجاره دیزل ژنراتورآماده ارائه خدمات به شما می باشند.

در ذیل فرمت فایل PDF قرارداد اجاره دیزل ژنراتور جهت مشاهده شما عزیزان فراهم است.


contract of rent diesel engine

در پایان اگر هنوز درباره اجاره دیزل ژنراتور سوالی دارید می توانید با کارشناسان شرکت دلتا ژنراتور تماس بگیرید :
95119067 (021)
09121259779